Pood

Tööstuslik puhastusaine Piccomat 10L

TOODE: 121532

48.70 

  • Kõigile aluseid ja vett taluvatele põrandakatete regulaarseks hoolduseks.
  • Sobivad pinnad: PVC, kunstmaterjal, tehis- ja looduskivi, tööstuslikud põrandakatted tootmis- ja laoruumides, supermarketites, kaubanduskeskustes, sööklates jne.
  • Sobib ka eskalaatorite puhastamiseks.
  • Jätab antistaatilise ja mustust hülgava kihi.

pH 11

Maht: 10L

Tootja: KLEEN PURGATIS GmbH

Grupp: , , ,

Laoseis: Laos

Masinpuhastuseks kõigile aluseid ja vett taluvatele kõvadele põrandakatetele nagu PVC, kunstmaterjal, tehis- ja looduskivi, tööstuslikud põrandakatted tootmis- ja laoruumides, töö- tubades, supermarketites, kaubanduskeskustes, sööklates ja teistel suurtel pindadel. Testitud kasutamiseks eskalaatorite puhastamisel.
Masinpuhastus: Järgige masina tootjapoolseid juhiseid ja lisage toodet maksimaalselt 1% masina veepaagi mahust. Eriti määrdunud pindade korral pihustage lahust eelnevalt rida-realt pinnale ja kasutage õiget ketast põhjalikuks puhastamiseks. Õige ja kvaliteetse ketta valik parandab pesutulemust ja puhastatud põranda väljanägemist.
Käsitisi süvapuhastus: 400-800 ml 8 l külmale veele. Kasutage kahe-etapilist puhastusmeetodit. Enne puhastamist testige materjali sobivust väikesel alal. Kui ainet kasutatakse ebaõigesti ja valesti kasutamise tagajärgedest tulenevalt esitatakse nõudeid siis neid nõudeid ei tunnustata.