Pese aknaid puhta veega

Fassaadide ja klaaspindade kiire, lihtne ning kulutõhus puhastamine tänu 100% puhtale veele.

 

Filtreeritud vesi

Puhas vesi saadakse mineraalide, raua, mangaani ja muude saateainete filtreerimisel kraaniveest. Mida rohkem sisaldab vesi mineraalaineid, seda karedam ta on ning see omakorda põhjustab lubjakivi sadestumise klaaspindadele. Üks võimalus vee puhastamiseks on DI (deionisatsiooni) filtersüsteemi kasutamine.

Filtersüsteemis kasutatakse vaigukotte, mis puhastavad sissetulevat vett ning muudavad selle pehmemaks. Deioniseerimisprotsess toimib nagu magnet, tõmmates veest välja kõik tahked osakesed ning jättes maha mineraalainete sisalduse 0 ppm (osakest miljoni kohta) – alles jääb kõrgeima kvaliteediga 100% puhas vesi. Vaigu eluiga ning vahetusvajadus sõltub vee karedusest – mida pehmem on vesi, seda kauemaks vaiku jagub.

 

  • Puhtam vesi tagab efektiivsema ning kiirema puhastusprotsessi
  • Suurepärane tulemus ka ilma keemiat kasutamata
  • Pinnad ei vaja kuivatamist ega poleerimist
  • Kuivades ei jää pinnale jälgi, triipe ja muid puhastamata veest eralduvaid sadestisi

 

nLite teleskoopvarred

Fassaadide, päikesepaneelide ning kõrgel asuvate akende pesemine on senisest lihtsam ning soodsam kasutades selleks Unger nLite vee läbivooluga teleskoopvarsi.

Ülimalt kerged ja stabiilsed varred on ideaalsed töövahendid, mida saab kasutada kuni 20m kõrgusel asuvate pindade puhastamiseks. See tagab renditõstukite tellimise arvelt olulise rahalise ning ajalise kokkuhoiu.

DI-filtersüsteemi abil puhastatud vesi on suunatud mugavalt läbi varre otse kõrgustesse ning veesurve ja sobiva pesuharja abil saavutatakse laitmatu puhastustulemus.

 

Järgmine uudis